آشنایی با ایساتیس

ایران کشوری با ذخائر عظیم و پروژه های متنوع است. طرح ها و پروژه های عمرانی و بزرگی همچون نفت، گاز، پترو شیمی، نیروگاهی و صنعت و معدن در آن اجرا می شود. با این وجود سازمان ها و شرکت های خصوصی که معمولاً مجریان این طرح ها و پروژه ها می باشند، نسبت به استفاده از متدولوژی علمی انجام طرح ها و پروژه ها آشنایی یا توجه کافی ندارد.

شرکت پیشگامان توسعه صنعتی معدنی ایساتیس از زمره شرکت های جوان و با اندیشه متفاوت با ارائه خدمات سفارشی و مشاوره تخصصی در حوزه های مهندسی، مدیریت و اجرا، با حمایت و همکاری شرکت های «گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان» ، «سنگ آهن مرکزی ایران» و «فولاد خوزستان » با پشتوانه اجرای طرح ها و پروژه های بزرگ صنعتی و معدنی تأسیس شده است. این شرکت قصد دارد با استفاده از این پتانسیل رویکرد جدیدی در مدیریت و اجرای پروژه های مختلف کشور ارائه دهد.

موضوع فعالیت

  • کلیه خدمات فنی و مهندسی صنعت و معدن شامل طراحی، اجرا، عملیات استخراج از معادن روباز و زیر زمینی، گودبرداری، حفاری، انفجار، بارگیری و حمل مواد معدنی و باطله برداری از معادن، انجام اکتشاف معادن سطحی و زیر زمینی، نقشه برداری، تعیین احجام، حفاری اکتشافی و فرآوری انواع مواد معدنی
  • اجرای طرح های توسعه ای صنعتی و معدنی
  • تهیه و تولید انواع مواد معدنی صنایع فولاد
  • بازاریابی خرید و فروش،صادرات و واردات انواع مواد صنعتی و معدنی مصرفی صنایع داخلی و خارجی
  • تأمین کلیه تجهیزات و ماشین آلات واحد های تولیدی